Galwanex s.c.
 e-mail 
Aktualnosci O firmie Nasze produkty Galeria Referencje Formularz zapytania Kontakt Strona glówna

Balustrady >>

Jakość

Balustrady które wykonujemy są z wysokiej jakości stali rur nierdzewnych i innych materiałów. Wszystkie elementy są chromowane lub niklowane.

Zastosowanie

Balustrady jakie wykonujemy to znakomity produkt na podniesienie standardu wnętrza budynku. O walorach artystycznych decyduje często zastosowane materiały, ciekawe i rzadko wykorzystywane pomysły technologiczne i wykonawstwo często decydują o sukcesie artystycznym i komercyjnym całego budynku a zwłaszcza wnętrza które jest częścią reprezentacyjną i często jest pierwszym wrażeniem dla klienta. Balustrady i wykonujemy zawsze na specjalne zamówienie klienta z wysokiej jakości rur chromowanych. Pokryte są efektownie wyglądającą powierzchnia która daje efekt srebrzystego i drogiego metalu. Balustrady jako element wyposażenia wnętrz zapewnia również poczucie bezpieczeństwa i ochrony pracowników jak i klientów.

Elementy wyposażenia

Elementy łączne poręczy produkowane są również przez nas. Rozety, rozety mocujące oraz wsporniki i wszystkie inne elementy wykonane są fachowo i dokładnie.

Technologia wykonania

Z wysokiej jakości rur stalowych tworzymy odpowiedniej elementy długości oraz nadajemy im odpowiedni kształt. Następnie wszystkie elementy główne konstrukcji poddajemy procesowi chromowania technicznego w wannie galwanizerskiej. Efekt chromowania gwarantowany.
Gwarantujemy wysoką jakość i twardość nałożonej warstwy chromu za konkurencyjną cenę.

System montażu
Łatwy i prosty system montażu sprawia że nasze produkty są chętnie kupowane i polecane przez wszystkich naszych kontrahentów. Zobacz listę referencyjną
Miejsca montażu
do góry do góry
Strona główna  |   O firmie  |   Nasze produkty  |   Referencje  |   Kontakt