Galwanex s.c.
 e-mail 
Aktualnosci O firmie Nasze produkty Galeria Referencje Formularz zapytania Kontakt Strona glówna

O firmie >>

Historia firmy

Historia naszej firmy sięga 1989 roku wtedy zaczęliśmy naszą działalność produkcyjna i handlową o nieco mniejszym profilu niż obecnie. Zaczynaliśmy od usług galwanizacyjnych mało znanych w naszym regionie. W 1991 poszerzyliśmy profil produkcji o dodatkowe usługi - chromowanie stało się naszą nową domeną. Uruchomiliśmy również sprzedaż materiałów chromowanych do wyposażenia sklepów.
Od początku naszej działalności zdobywaliśmy doświadczenie na profilu produkcyjnym jakim jest chromowanie, galwanizowanie i niklowanie, nie jest to dla nas obca technologia, nie brakuje nam doświadczenia w tej dziedzinie produkcji. 1995 rok to kolejny rok naszej działalności który przynosi kolejne zmiany. Uruchamiamy w centrum miasta duży salon sprzedaży artykułów do wyposażeniem sklepów. Punkt handlowy cieszy się powodzeniem klientów wkrótce dochodzi sprzedaż nowych artykułów chromowanych typu wieszaki, zaczepy, kosze, podstawki itp. Następnie wprowadzamy do sprzedaży wagi sklepowe, maszyny chłodnicze i wiele innych artykułów tak aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów i maksymalnie poszerzyć profil handlowy naszej firmy.
Ostatnie lata to wzrost zatrudnienia w naszej firmie do ok. 20 osób aktualnie oraz zakup nowych hal produkcyjnych. Dotychczasowe miejsce działalności jest zbyt małe i ma ograniczone możliwości aby sprostać zapotrzebowaniom dostawczym naszych klientów. Nowa hala produkcyjna o powierzchni 1300 m2 ruszy w 2005 roku. W nowym miejscu inwestujemy w rozbudowę galwanizerii pozwalającej niklować elementy do 2,5 m długości oraz warsztatu mechanicznego.

do góry do góry
Strona główna  |   O firmie  |   Nasze produkty  |   Referencje  |   Kontakt