Galwanex s.c.
 e-mail 
Aktualnosci O firmie Nasze produkty Galeria Referencje Formularz zapytania Kontakt Strona glówna

Poręcze >>

Jakość

Poręcze które wykonujemy są z wysokiej jakości rur nierdzewnych i rur chromowanych oraz wszystkich elementów łączących te rury. Wszystkie elementy są chromowane lub niklowane.

Zastosowanie

Poręcze do każdego rodzaju pomieszczeń do użytku wewnętrznego wykonujemy z rur chromowanych. Wykonujemy poręcze i balustrady do użytku zewnętrznego z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Nasze poręcze montujemy przy schodach i innych miejscach w którym są do tego najlepiej przeznaczone aby stanowiły wsparcie. Różnorodność kształtów naszych poręczy schodowych daje duże możliwości wyboru architektom i projektantom wnętrz w idealnym dopasowaniu poszczególnych elementów, dzięki czemu tworzą doskonałą harmonię w pomieszczeniach.

Elementy wyposażenia

Elementy łączne poręczy produkowane są również przez nas. Rozety, rozety mocujące oraz wsporniki i wszystkie inne elementy wykonane są fachowo i dokładnie.

System montażu
Łatwy i prosty system montażu sprawia że nasze produkty są chętnie kupowane i polecane przez wszystkich naszych kontrahentów. Zobacz listę referencyjną
Galeria
Powiększ Powiększ Powiększ
Powiększ Powiększ Powiększ
Powiększ Powiększ Powiększ
Powiększ Powiększ Powiększ
do góry do góry
Strona główna  |   O firmie  |   Nasze produkty  |   Referencje  |   Kontakt